Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 16 • L 14
22C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
27C
Sob
27C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleWybuch gazu w budynku rodzinnym w regionie. Jedna osoba zabrana śmigłowcem do szpitala
śmigłowiec lpr, lotnicze pogotowie ratunkowe - mat. KPP Świecie
19.10.2019 | 16:13

Wybuch gazu w budynku rodzinnym w regionie. Jedna osoba zabrana śmigłowcem do szpitala

Informację o zdarzeniu, dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej podał w sobotę, chwilę po godzinie 12:40.

Na zdjęciu: Na miejscu tragedii pracowały cztery zastępy strażaków. Wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot. Archiwum

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym. Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w powiecie lipnowskim.

O 12:40, dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej podał komunikat o wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w miejscowości Dąbrówka w gminie Kikół, powiecie lipnowskim. Siła eksplozji była tak duża, że budynek częściowo się zawalił.

Spod gruzów wydobyto jedną osobę, którą następnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala we Włocławku. Strażacy cały czas przeszukują pogorzelisko, aby upewnić się, że nikogo już pod gruzami zawalonego budynku.

Na miejscu zdarzenia działają cztery zastępy strażaków, w tym ściągnięta jednostka poszukiwawczo-ratownicza.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści