Wybuch w budynku. Spod gruzów wydobyto osobę
Dodano: 25.10.2019 | 14:28Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło po godz. 13.
Fot. Zbigniew Kubisz
W Nakle nad Notecią doszło do wybuchu w zamieszkałym budynku gospodarczym.
Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 13:29. Jak relacjonuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, w budynku przy ulicy 1 Maja z nieustalonych na razie przyczyn doszło do wybuchu. Spod gruzu zawalonych ścian wydobyto jedną osobę – została ona przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.
Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026














