Wybuch w budynku. Spod gruzów wydobyto osobę
Dodano: 25.10.2019 | 14:07Na zdjęciu: Straż pożarna/zdj. ilustracyjne
Fot. SG/archiwum
W Nakle nad Notecią doszło do wybuchu w zamieszkałym budynku gospodarczym.
Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 13:29. Jak relacjonuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, w budynku przy ulicy 1 Maja z nieustalonych na razie przyczyn doszło do wybuchu. Spod gruzu zawalonych ścian wydobyto jedną osobę – została ona przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.
Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026














