[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wygraj bilety na koncert Roksany Węgiel w Bydgoszczy [KONKURS]

Dodano: 05.08.2021 | 15:14

Na zdjęciu: Roksana Węgiel zagra koncert w Fabryce Lloyda.

Fot. mat. prasowe

Nastolatka z niesamowitym głosem. Wulkan muzycznej energii. Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Kup bilet na niezwykły koncert Roxie w bydgoskiej Fabryce Lloyda, który odbędzie się 8 sierpnia o godzinie 19:00. Wraz z Adria Art organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie!

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, laureatka Europejskiej Nagrody MTV oraz finalistka programu „Dance Dance Dance”. W 2019 roku otrzymała Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku za płytę pt. „Roksana Węgiel”. Jej debiutancki singiel – „Żyj” – w serwisie YouTube wyświetlono już ponad 16 mln razy, a utwór „Anyone I Want To Be”, z którym triumfowała na Eurowizji, odtworzono aż 60 mln razy. Ma za sobą współpracę m. in. z Pawbeatsem, Edytą Górniak, Viki Gabor czy Duncanem Laurence’em.

Wraz z Adria Art mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać DWIE PODWÓJNE wejściówki na niedzielny koncert Roksany Węgiel w bydgoskiej Fabryce Lloyda. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz zobaczyć występ Roxie? Odpowiedzi należy wysłać na adres email: konkurs@metropoliabydgoska.pl – w tytule maila należy wpisać: Roksana Węgiel, a w treści podać swoje imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie konkursowe. Konkurs trwa do soboty, 7 sierpnia do godziny 20:00. Wejściówkami nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych odpowiedzi.

Więcej na temat bydgoskiego koncertu Roksany Węgiel znajdziecie TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments