Bydgoszcz
20C
Słonecznie
53% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 20 • L 19
15C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWygraj książkę na deszczowe dni [KONKURS]
18.05.2021 | 11:31

Wygraj książkę na deszczowe dni [KONKURS]

Na zdjęciu: Każdy uczestnik sam decyduje o tym, jaką książkę chciałby wygrać.

Fot. Dominika Pietraszek

Pogoda nie zadowala, więc może idealną odskocznią byłoby zrobienie sobie ciepłej herbaty, przykrycie kocem i wzięcie dobrej książki? Jeśli myślicie tak, jak my, to mamy dla was konkurs organizowany wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona.

Aby wygrać wystarczy wysłać e-maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule napisać „Konkurs książka” i dalej podać swoje imię, nazwisko, tytuł książki, którą chciałoby się wygrać i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak lubisz spędzać chłodne wiosenne wieczory?

Nagrodzimy autorów sześciu najciekawszych odpowiedzi. O wygranej poinformujemy zwycięzców w wiadomości zwrotnej wysłanej tego samego dnia. Na zgłoszenia czekamy do 21 maja 2021 (piątek), do godziny 12:00. Książki będą do odbioru w siedzibie redakcji  Metropolia Bydgoska.pl przy ul. Kościuszki 27B w Bydgoszczy.


Opisy książek:

1. „Aniela” – Izabela M. Krasińska

Poruszająca opowieść o ludzkich losach.

Aniela miała trudne dzieciństwo i nie zaznała wiele miłości. Gdy spotyka Adama, decyduje się związać z nim swoją przyszłość. Razem próbują ułożyć życie swojej rodziny w trudnych, wojennych czasach. Gdy życie stawia przed Anielą kolejne wyzwania, kobieta zmuszona jest znaleźć w sobie siłę, która pozwoli jej pokonać przeszkody i przezwyciężyć wszystkie problemy.

Czy Aniela zapewni szczęśliwą przyszłość sobie i swojej rodzinie? Jak potoczą się jej dalsze losy w okrutnej rzeczywistości?

Miłość i nienawiść, życie i śmierć, rozpacz i siła. Małe radości i lęk o przyszłość rodziny. To wszystko składa się na poruszającą sagę rodzinną „Matki i córki” Izabeli Krasińskiej.

2. „Piosenki (nie) miłosne” – Natalia Sońska

Czy jedna decyzja może zniszczyć czyjeś życie?

Igor stanął przed trudnym wyborem.

Nie chce powiedzieć ukochanej niczego więcej niż to, co napisał w liście. Nie zrani jej jeszcze bardziej. A przede wszystkim nie złamie się i nigdy nie przyzna się do prawdy. Nawet jeśli to najgorsza decyzja w jego życiu.

Prawdziwa miłość i nękanie rozterkami serce… Ta historia dla wszystkich książkoholiczek, które oczekują niebanalnych emocji.

3. „Pocztówki” – Agnieszka Lis

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu, kiedy w Polsce jest szaro i zimno, wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże, piękne widoki, hotel all inclusive. Żyć, nie umierać!

A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy, widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się, że przewodnik testuje nową trasę, w której nie ma ani widoków ani wygód, maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja.

Agnieszka Lis w swojej nowej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje jakie emocje rodzą się w nas, gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów?


Powiązane treści