Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNE
H 1 • L -1
-4C
Wt
-5C
Sr
-5C
Czw
0C
Pt
-4C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWygraj książkę na jesienne wieczory [KONKURS WEEKENDOWY]
22.10.2021 | 09:00

Wygraj książkę na jesienne wieczory [KONKURS WEEKENDOWY]

Na zdjęciu: Książkami nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi.

Fot. AW

Wydaje się, że jesienna pogoda zagościła już na dobre. Gdy warunki meteorologiczne nie rozpieszczają dobrym sposobem na odpoczynek i umilenie sobie czasu jest dobra książka. Wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać wybrany przez siebie tytuł. 

Aby wygrać wystarczy wysłać e-maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule napisać „Konkurs książka” i dalej podać swoje imię, nazwisko, tytuł książki, którą chciałoby się wygrać i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak lubisz spędzać jesienne wieczory?

Na zgłoszenia czekamy do 24 października 2021 (niedziela), do godziny 22:00. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. O wygranej poinformujemy zwycięzców w wiadomości zwrotnej. Książki będą do odbioru w siedzibie redakcji  MetropoliaBydgoska.PL przy ul. Kościuszki 27B w Bydgoszczy.


Opisy książek:

1. “Sukcesja” – Joanna Dulewicz 

Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok. Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i znajomych. Spotkanie przebiega w dobrej atmosferze, do chwili gdy w jednym z pokojów na piętrze posiadłości znalezione zostaje ciało Tomasza Wileckiego. Tylko kto z obecnych miał motyw, by z zimną krwią zabić znanego biznesmena? Po wstępnym przesłuchaniu okazuje się, że odpowiedź na to pytanie brzmi: niemal każdy. Komisarz Borys Bulsa rozpoczyna wyścig z czasem. Czy uda mu się rozwikłać zagadkę, zanim wszystkie ślady zostaną zatarte?

Doskonały thriller, który trzyma w napięciu do ostatnich stron.

2. “Nie chcesz wiedzieć” – Bartosz Szczygielski

Śmierć zwykle oznacza koniec. Nie tym razem. Dla Agaty przeszłość nie istnieje. Za to przyszłość nie ma przed nią tajemnic. Spogląda na karty i widzi w nich to, co może się wydarzyć. Każdą drogę, każdą ścieżkę. I wie, która z nich oznacza niebezpieczeństwo. Przynajmniej tak uważała do tego feralnego dnia, kiedy zwykły seans przerwała tragedia. Teraz, kiedy wróżka zamyka oczy, widzi tylko krew. Coś, co wcześniej uważała za dar, stało się przekleństwem. Jej życie zamieniło się w desperacką ucieczkę przed nieuchronnym fatum. Osaczona przez śmierć, policję, dziennikarzy i tropiącego ją mordercę Agata próbuje odkryć w swojej przeszłości coś, co przesądziło o jej losie – i dlaczego musi zginąć.

3. “Wybaczam Ci” – Remigiusz Mróz

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści