Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 6 • L 4
6C
Wt
7C
Sr
5C
Czw
6C
Pt
6C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWygraj pakiet książek o przyjaźni dla siebie i Mamy! [KONKURS]
4
14.05.2019 | 12:51

Wygraj pakiet książek o przyjaźni dla siebie i Mamy! [KONKURS]

Na zdjęciu: W każdym pakiecie znajdują się dwie książki.

Fot. KD

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, wraz z wydawnictwem Czwarta Strona, przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania pakiety dwóch książek o przyjaźni autorstwa Izabeli M. Krasińskiej i Karoliny Wilczyńskiej.

Relacje ze znajomymi, rodziną czy w związku nie zawsze są usłane różami. O zawiłości stosunków z najbliższymi doskonale opowiadają historie bohaterek, które tak jak każdy z nas próbują znaleźć z nimi wspólny język. O tym, jak ważne jest, by w trudnych chwilach był przy nas ktoś bliski i jak zaskakująco blisko on jest, kiedy myślimy, że jesteśmy sami, opowiadają Julia i Asia – bohaterki książek „Zapach bzu” i „Najlepsza przyjaciółka”. Ich wciągające i wzruszające przygody pokazują, jak nieprzewidywalne i zarazem piękne mogą być więzi między ludźmi.

Jak zdobyć książki? Zasady są proste. Wystarczy wysłać maila o tytule „KSIĄŻKI” na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w którym należy podać imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Kim dla Ciebie jest prawdziwy przyjaciel?”. Autorzy pięciu najciekawszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi zostaną nagrodzeni. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 16 maja, do godziny 22:00. Zwycięzców o wygranej poinformujemy w wiadomości zwrotnej.

Uwaga! Nagrody będzie można odebrać tylko w naszej redakcji osobiście lub za pośrednictwem innej osoby.

Opisy konkursowych ksiażek:

1. „Zapach bzu” Karolina Wilczyńska
Julia jest młodą i sympatyczną studentką, lecz niestety nie ma zbyt wielu przyjaciół, bo nie czuje się pewnie wśród ludzi. Brak jej przebojowości – również w relacjach z rodzicami, którzy są wobec niej nadopiekuńczy i zanadto wymagający. Czy Julia znajdzie w sobie dość sił i odwagi, by choć raz postawić na swoim? I czy spotka wreszcie kogoś, komu będzie mogła zwierzyć się ze skrzętnie skrywanego przed światem smutku?

2. „Najlepsza przyjaciółka” Izabela M. Krasińska
Asia i Kuba są szczęśliwą parą, która planuje wspólną przyszłość. On jest towarzyski i przebojowy, ona – raczej introwertyczna i skryta. Dlatego gdy dziewczyna na lekcjach francuskiego poznaje Elwirę, Jakub uznaje to za dobry znak. Kobiety szybko przypadają sobie do gustu i nawiązują głęboką relację pełną zaufania. Asia zaczyna spędzać z przyjaciółką coraz więcej czasu. Jednocześnie zauważa, że jej relacje z Jakubem są coraz bardziej napięte. Na szczęście kobieta ma bratnią duszę, która zawsze ją pocieszy i znajdzie rozwiązanie każdego problemu.
Bo przyjaciele zawsze chcą dla nas jak najlepiej.
Prawda?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści