Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyjątkowy koncert zespołu BAJM w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 15.03.2024 | 08:30

Na zdjęciu: Trasa 45-lecia zespołu BAJM to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki

Fot. mat. organizatora

Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa, czyli 45- lecie zespołu BAJM. To będzie trasa roku 2024, na której nie mogło zabraknąć koncertu w Bydgoszczy. Mamy dla Was bilety na to majowe wydarzenie.

Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli.

Trasa 45-lecia to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki. Usłyszycie „ejtisowe” przeboje, rockowe hity lat 90-tych i romantyczne ballady, które wszyscy znamy i uwielbiamy. A nie ma nic bardziej porywającego jak przeboje śpiewane przez tysiące gardeł na największych arenach w Polsce. Wyobrażacie sobie te porażającą siłę ? „Co mi Panie dasz” czy „Józek nie daruje Ci tej nocy” to już hymny naszych czasów!

A Bajm to nie tylko muzyka, to przede wszystkim spektakl z fantastyczną oprawa wizualną, która przeniesie Was do świata emocji i zabawy na ponad dwie godziny. Szykuje się totalne szaleństwo!

Brzmienie Bajmu i produkcja to zasługa współzałożyciela i twórcy sukcesu Bajmu, Andrzeja Pietrasa. A energia zespołu sprawi, że wstaniecie z miejsc i od pierwszych dźwięków wszyscy razem zaśpiewamy: JESTEŚ STEEEREM BIAŁYM ŻOŁNIERZEM… !!!

Czy jesteście gotowi na taką jazdę?

Koncert w Bydgoszczy odbędzie się 19 maja 2024 o godz. 18:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka. Bilety do zakupu na stronie: https://sklep.ebilet.pl/387028092977152001

KONKURS 

Specjalnie dla naszych czytelników mamy też konkurs! Do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek na koncert zespołu Bajm w Bydgoszczy.  Aby o nie powalczyć, wystarczy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „BAJM”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Którą piosenkę zespołu Bajm lubisz najbardziej i dlaczego?

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 marca do godz. 20:00. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi, z którymi skontaktujemy się w wiadomości mailowej wysłanej w następnym tygodniu.