Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyjątkowy mityng pływacki w Osielsku. Rywalizowały osoby z niepełnosprawnościami

Dodano: 22.12.2023 | 10:59

Na zdjęciu: W zawodach wzięło udział ponad 70 osób

Fot. GOSiR Osielsko

W listopadzie w Osielsku odbyły się VI Pływackie Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego Osób Niepełnosprawnych oraz XI Integracyjny Mityng Osób Niepełnosprawnych.

W zawodach wzięło udział ponad 70 osób. Reprezentowali oni szkoły i placówki szkolno-wychowawcze z Bydgoszczy, Chełmna, Inowrocławia, Golubia-Dobrzynia i Osielska.

– Mityng w Osielsku, od samego początku zachowuje najwyższe standardy sportowe i organizacyjne – czytamy w najnowszym wydaniu Panoramy Osielska. – Ogromne zainteresowanie zawodami i udział coraz większej liczby ekip z województwa kujawsko-pomorskiego, sprawiają iż zasadne są oczekiwania na kolejną, dwunastą już edycję zawodów pływackich w Osielsku, oczywiście dokonamy wszelkich starań by tym oczekiwaniom sprostać. Wszystkim zawodnikom, trenerom i opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe emocje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
5 miesięcy temu

O właśnie. Takie wydarzenia warto sponsorować i o nie dbać, a nie „karmić” wsparciem sponsorów ligowe drużyny sportowych antytalentów. Te zawody powinni zobaczyć siatkarze VISŁY lub koszykarze Astorii, aby podpatrzeć jak się powinno z pasją walczyć.