Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyjątkowy obiad na wysokości. Dinner in the Sky w Bydgoszczy

Dodano: 07.06.2023 | 10:09

Na zdjęciu: Unosząc się na specjalnie zaprojektowanej platformie, goście mogą rozkoszować się posiłkiem na wysokości 50 metrów nad ziemią.

Fot. nadesłane

Z pewnością każdy chociaż raz bujał w obłokach… A co gdyby tak unieść się wysoko w przestworza i przeżyć niezapomniane chwile, a do tego zjeść kolację od znakomitych szefów kuchni? Dzięki Dinner in the Sky w Bydgoszczy jest to możliwe!

Atrakcja dla głodnych wrażeń dostępna będzie podczas Steru na Bydgoszcz! Podziwiać miasto z lotu ptaka będzie można 16, 17 i 18 czerwca.

Kolacja w chmurach

Dinner in the Sky to wyjątkowe doświadczenie, które oferuje trwałe przeżycia i wrażenia kulinarne w niecodziennym otoczeniu. Unosząc się na specjalnie zaprojektowanej platformie, goście mogą rozkoszować się posiłkiem na wysokości 50 metrów nad ziemią. Dzięki temu Dinner in the Sky dostarcza mnóstwo wrażeń, a wykwalifikowana obsługa zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, by goście mogli w pełni delektować się podniebną ucztą.

Podczas Dinner in the Sky dla zainteresowanych dostępne są dwie opcje:

– Dinner in the Sky, czyli 4-daniowa kolacja przygotowana przez topowego szefa kuchni,

– Drink and Snack in the sky, czyli drink (do wyboru alkoholowy lub 0%) oraz poczęstunek owocami.

Zakupu biletów można dokonać na stronie dinnerinthesky.com.pl/eventy

Przy stole znaleźć się mogą maksymalnie 22 osoby, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Dinner in the Sky w Bydgoszczy – kulinarne wrażenia na wysokościach

Dinner in the Sky gwarantuje niebiańskie menu serwowane przez najlepszych, polskich szefów kuchni i niezapomniane przeżycia. Podczas takiej kolacji każdy będzie mógł poczuć się jak VIP. Jednym z największych atutów kolacji jest niesamowity widok roztaczający się przed gośćmi podczas posiłku. Ta nietypowa perspektywa sprawia, że wydarzenie jest wyjątkowo magiczne i pamiętne.

Jubileusz firmy, promocja marki wydarzenia kulturalne a może oświadczyny? Dinner in the Sky to także popularna atrakcja na różnego rodzaju eventach i uroczystościach. To innowacyjne podejście do gastronomii, które łączy w sobie nie tylko doskonałe jedzenie, ale także niezwykłe emocje i widoki, które na pewno pozostaną w pamięci gości na długo.