Wyłączenia wody. W czwartek problemy na Górzyskowie
Dodano: 15.03.2022 | 09:01Na zdjęciu: Mieszkańcy ulicy Żwirki i Wigury nie będą mieli wody.
Fot. freeimages
Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało komunikat o planowanym wyłączeniu wody. Utrudnienia dotyczyć będą ulicy Żwirki i Wigury.
Problemy będą spowodowane pracami na sieci wodociągowej. Jak podaje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego, mieszkańcy ulicy Żwirki i Wigury nie będą mieli wody.
Utrudnienia przewidywane są w godz. 8:00-14:00.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















