Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
58% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 16 • L 13
16C
Pon
10C
Wt
13C
Sr
4C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWynajęcie auta? W Rentis formalności załatwisz w kwadrans!
18.05.2018 | 09:43

Wynajęcie auta? W Rentis formalności załatwisz w kwadrans!

Na zdjęciu: Firma Rentis oferuje wynajem samochodów.

Fot. Rentis

Najwyższej klasy samochody (wiek auta do 2 lat) poddawane systematycznym przeglądom technicznym i obsługa, do której aż chce się wracać – to kluczowe atuty Rentis, dzięki którym jest to jedna z najbardziej cenionych wypożyczalni aut w Polsce. Ma stałych klientów odwiedzających największe metropolie nad Wisłą.

Rentis działa na rynku już od dwunastu lat. Ma ponad 85 oddziałów w całym kraju, z czego dwa z nich zlokalizowane są w Bydgoszczy. Można w nich bez problemów można wynająć samochód. Rentis Oferuje inteligentny sposób wynajęcia samochodu na tak długi czas, na jaki jest potrzeba. Minimum formalności, maksimum bezpieczeństwa i oszczędność to standardy, dzięki którym firma obsłużyła już ponad 100 000 zadowolonych klientów.

Wynajem każdego z aut bez ukrytych kosztów i dodatkowych procedur, do tego pełny pakiet ubezpieczeń : OC, AC i NW, zapewniony serwis techniczny – to tylko niektóre z rozwiązań, które proponowane są przy wynajmowaniu pojazdów. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

Auta można wynająć na określony czas: krótkoterminowo (do 30 dni) – sprawdza się to świetnie, gdy zaplanowana jest podróż lub weekendowa wycieczka, średnioterminowo (powyżej 30 dni) i długoterminowo (powyżej roku) – te dwie ostatnie propozycje doskonale sprawdzają się w ofertach dla firm. Przy wynajmie długoterminowym jest możliwość dopasowania odpowiedniego auta/marki do potrzeb klienta. W propozycjach wynajmu aut długoterminowych można zawsze wydłużyć czas wynajęcia pojazdu podczas trwania umowy. Zapewniany jest serwis wyłącznie w stacjach Autoryzowanej Stacji Obsługi i system 24h Assistance na terenie całego kraju!

Wszelkie formalności załatwiane są w kwadrans! Po uregulowaniu tych kwestii otrzymuje się auto odpowiednio gotowe do drogi. Jako jedna z niewielu firm z tej branży Rentis umożliwia przedłużenie wynajmu już po podpisaniu umowy.

Rentis ma dwa oddziały na terenie Bydgoszczy! Jeden z nich znajduje się przy ul. Brzeskiej 9, zaś drugi – przy ul. Paderewskiego 1 (Port Lotniczy Bydgoszcz).

Oferta aut na stronie www.rentquick.pl

Opiekunem województwa kujawsko-pomorskiego jest Karina Detlaf-Matia (tel. 505 427 289).

Zapraszamy do kontaktu !


Powiązane treści