Bydgoszcz
7C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 9 • L 6
21C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
15C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpore utrudnienia na wjeździe do Bydgoszczy. Ciężarówka runęła na jezdnię!
30.03.2022 | 10:17

Spore utrudnienia na wjeździe do Bydgoszczy. Ciężarówka runęła na jezdnię!

Na zdjęciu: Utrudnienia na drodze krajowej nr 10 na wjeździe do Bydgoszczy od strony Osowej Góry mogą potrwać do godziny 12:00.

Fot. Andrzej Rembowski / Pixabay

Samochód ciężarowy z kontenerem wypełnionym meblami przewrócił się na drodze krajowej nr 10 niedaleko węzła w Pawłówku koło Bydgoszczy. Ruch w rejonie zdarzenia jest utrudniony. Na wjeździe do miasta tworzy się korek.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od bydgoskich strażaków tuż przed godziną dziesiątą. Auto ciężarowe wywróciło się na rondzie zlokalizowanym na wysokości ulicy Leśnej w Pawłówku. To kluczowe skrzyżowanie rozprowadzające ruch na trasy lokalne przed węzłem Bydgoszcz Zachód, gdzie DK 10 krzyżuje się z drogą ekspresową nr 5.

Przewrócona ciężarówka blokuje na rondzie jeden pas ruchu w kierunku Bydgoszczy. Pierwotnie dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu informował, że z powodu zdarzenia korek może mieć długość aż 2 kilometrów. Po dojeździe na miejsce okazało się, że sytuacja nie jest aż tak trudna. Na mapach natężeń ruchu widać jednak spowolniony ruch, a lokalnie powstaje zator w stronę miasta.

Utrudnienia mogą potrwać do około godziny 12:00.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments