[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek cysterny na drodze wojewódzkiej. Wysypała się z niej tona plastiku

Dodano: 25.08.2022 | 12:42

Na zdjęciu: Do wypadku ciężarówki-cysterny przewożącej pyłek doszło w czwartkowe przedpołudnie.

Fot. OSP Sarnowo

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej 270 w powiecie włocławskim. Na czas akcji służb, ruch w miejscu zdarzenia odbywał się ze sporymi utrudnieniami.

Jak poinformował w czwartkowym (25 sierpnia) komunikacie dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, tuż po godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW270 w miejscowości Wiktorowo w powiecie włocławskim.

Na odcinku drogi między Lubrańcem i Izbicą Kujawską, do przydrożnego rowu wypadła ciężarówka-cysterna, która przewoziła pyłki PVC (plastiku). W wyniku tego zdarzenia – jak przekazał dalej dyżurny KW PSP – doszło do rozszczelnienia się cysterny i wysypała się z niej około tona plastiku.

Pojazdem podróżował kierowca, któremu nic poważnego się nie stało. Na miejscu pracowali strażacy, ratownicy medyczni i policjanci, którzy teraz wyjaśniać będą dokładne okoliczności zdarzenia. Na czas akcji służb, ruch w miejscu wypadku odbywał się z utrudnieniami.

 

Wypadek cysterny na drodze wojewódzkiej. Wysypała się z niej tona plastiku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments