Wypadek z udziałem karetki pogotowia. Trzy osoby ranne! [ZDJĘCIA]
Dodano: 18.05.2022 | 12:37Na zdjęciu: Dwóch ratowników medycznych zostało poszkodowanych.
Fot. KPP Radziejów
We wtorek po południu doszło do groźnego wypadku z udziałem karetki pogotowia. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Około godz. 18:20 w Bełszewie (gm. Osięciny, powiat radziejowski) karetka pogotowie zderzyła się ze skodą. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratownicze.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca samochodu osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w karetkę. W wyniku odniesionych obrażeń 65-letni kierowca skody oraz dwóch ratowników medycznych trafiło do szpitala.
Wypadek karetki pogotowia w województwie kujawsko-pomorskim
– Obaj kierujący byli trzeźwi. Ambulans jechał bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych oraz nie przewoził pacjenta – mówi asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.
Funkcjonariusze policji zatrzymali prawo jazdy 65-latka. Teraz będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026



















