[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyje jedna osoba

Dodano: 23.06.2022 | 17:36

Na zdjęciu: W akcji bierze udział pięć zastępów straży.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Tragiczne popołudnie na podbydgoskich drogach. Poza tragedią na DK 10 w Emilianowie, do śmiertelnego wypadku doszło także na drodze wojewódzkiej nr 254 w Kobylarni.

Jak przekazuje dyżurny komendy wojewódzkiej PSP, zgłoszenie o zdarzeniu na trasie Brzoza – Łabiszyn wpłynęło o godzinie 16:22. W miejscowości Kobylarnia doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego, nie ma informacji o innych osobach poszkodowanych.

Obecnie droga wojewódzka nr 254 w Kobylarnii jest całkowicie zablokowana. Działania na miejscu prowadzi pięć zastępów straży pożarnej, policja i zespoły ratownictwa medycznego.

 

W czwartkowe popołudnie doszło też do tragicznego wypadku na krajowej „dziesiątce” między Stryszkiem a Emilianowem. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych zginęła jedna osoba. DK 10 jest wciąż całkowicie zablokowana – CZYTAJ WIĘCEJ.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments