Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 75-latka

Dodano: 17.09.2023 | 09:46

Na zdjęciu: Pomimo przeprowadzonej reanimacji przez zespół pogotowia ratunkowego, 75-letnia kobieta kierująca mercedesem zmarła.

Fot. KPP Żnin

Wczoraj (16 września) doszło do kolejnego tragicznego wypadku w województwie kujawsko-pomorskim. Na miejscu zginęła 75-letnia kierująca mercedesem.

Do tragicznego wypadku doszło około godz. 8:40 w miejscowości Łysinin w powiecie żnińskim (gmina Gąsawa). – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że na prostym odcinku drogi powiatowej, kierująca mercedesem w wyniku niezachowania należytej ostrożności przy wykonywaniu manewru omijania, uderzyła w unieruchomiony pojazd marki Renault, w którym siedział 41-letni gąsawianin. Pomimo przeprowadzonej reanimacji przez zespół pogotowia ratunkowego, 75-letnia kobieta zmarła – wyjaśnia żnińska policja.

Śledczy na miejscu wypadku zabezpieczyli szereg śladów kryminalistycznych. Ten materiał dowodowy zostanie poddany analizie w prowadzonym pod nadzorem prokuratora śledztwie i na tej podstawie policjanci wyjaśnią, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

To kolejny w ostatnich godzinach tragiczny wypadek na drogach województwa kujawsko-pomorskiego. W piątkowy wieczór na drodze Bydgoszcz – Wąbrzeźno doszło do potrącenia pieszego: 82-latek zginął na miejscu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments