Wypadek na DK10. Były utrudnienia na trasie Bydgoszcz – Toruń [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Maciej Bajbak / KM PSP Toruń
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek, 4 grudnia na krajowej 10. Trasa Bydgoszcz – Toruń przez kilka godzin była zablokowana.
Jak informują strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, do zdarzenia doszło na trasie Bydgoszcz – Toruń na wysokości miejscowości Wielka Nieszawka. Tuż po godzinie czwartej otrzymali oni zgłoszenie o wypadku na 297,6 kilometrze krajowej „10”.
Zderzyły się tam dwa samochody: osobowy i dostawczy. Auto osobowe zostało niemal doszczętnie zniszczone, a w wypadku – jak dodają toruńscy strażacy – ranne zostały dwie osoby, które zabrano na szczegółowe badania do szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci, którzy w dochodzeniu będą wyjaśniać dokładne okoliczności wypadku.
Krajowa 10 w miejscu wypadku najpierw była całkowicie zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo.
Aktualizacja: Niestety, nie udało się uratować życia jednego z kierowców. Szczegóły TUTAJ.
- Piękne bydgoszczanki na imprezie w Point Club. Zobacz ZDJĘCIA! - 27 października 2025
- Bydgoszczanie na sobotniej imprezie w Ava 3.0. Oglądaj ZDJĘCIA - 27 października 2025
- Impreza w bydgoskim Sens Club. Zobacz ZDJĘCIA! - 25 października 2025






![Tragiczne wyprzedzanie na DK10. Policjanci mówią o przyczynach nocnej tragedii [ZDJĘCIA] 20-08-2025_śmiertelny wypadek DK10 Kolankowo_KPP Lipno](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/08/20-08-2025_smiertelny-wypadek-DK10-Kolankowo_KPP-Lipno-150x150.jpg)

![Drugi śmiertelny wypadek na DK10. Tym razem w Solcu [ZDJĘCIA] Drugi śmiertelny wypadek na DK10. Tym razem w Solcu [ZDJĘCIA]](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/08/dk10-solec-wypadek-14-08-2025-150x150.jpg)
