Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek na DK10 przy parku przemysłowym. Droga jest zablokowana!

Dodano: 03.11.2023 | 12:42

Na zdjęciu: Do wypadku doszło dzisiaj po południu na zjeździe z parku przemysłowego w kierunku krajowej 10.

Fot. kadr z nagrania

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch aut, do którego dzisiaj (3 listopada) po południu doszło na zjeździe z bydgoskiego parku przemysłowego. Na miejsce zdarzenia leci śmigłowiec LPR.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, Pana Michała. Zdarzenie potwierdza nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 12:11 – mówi.

Na zjeździe z Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w krajową 10 doszło do zderzenia peugeota z ciężarową scanią. Jak się dowiadujemy, poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące peugeotem.

Na miejscu działa siedem zastępów straży pożarnej, przygotowywane jest miejsce do lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
7 miesięcy temu

Bardzo częste w tym miejscu, Wymuszanie pierwszeństwa przez osoby wyjeżdżające z parku przemysłowego.

Adam
Adam
7 miesięcy temu

Czego sie dziwic ze wymuszaja jak potrafią tam stac nawet 10min zeby wyjechac. Nie popieram takiego postepowania ani nic to nie usprawiedliwia wymuszen.Ktos powinien wkoncu sie wziąść za ten wyjazd zeby go usprawnic.

Piotr
Piotr
7 miesięcy temu

Codziennie tam wyjeżdżam rano i wjeżdżam popołudniu. Dramat żeby się wydostać z parku tym bardziej że firm na parku jest coraz więcej i coraz więcej aut wjeżdża i opuszcza park. Jakoś kreatyn zaprojektował ten wyjazd z parku. Takie coś jest niedopuszczalne w krajach Europy zachodniej. Trzeba przebudować ten wyjazd zrobić jakieś duże rondo chociaż lub jakieś skrzyżowanie bezkolizyjne. Tylko niech miasto nie gada głupot że nie ma na to pieniędzy. Bo podatki jakie czerpie z parku przemysłowego są kolosalne, więc miasta zasranym obowiązkiem jest zapewnić bezpieczny wjazd i wyjazd z parku.