[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Dodano: 17.08.2022 | 12:52

Na zdjęciu: Do zderzenia samochodu osobowego i ciężarówki doszło w środowe przedpołudnie na krajowej 16 w powiecie grudziądzkim.

Fot. KM PSP Grudziądz

Przez kilkadziesiąt minut z utrudnieniami odbywał się ruch na krajowej 16 w powiecie grudziądzkim, gdzie w środowe (17 sierpnia) przedpołudnie doszło do zderzenia auta osobowego i ciężarówki.

Do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego doszło na DK16 (38,8 km) w miejscowości Zawda w powiecie grudziądzkim. Jak poinformowali strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu, informacja o wypadku wpłynęła do nich tuż po godzinie 9:30.

Na miejscu zdarzenia pracowało pięć zastępów straży pożarnej – zarówno z jednostek PSP, jak i OSP, a także ratownicy medyczni i policjanci, którzy wyjaśniać będą teraz okoliczności wypadku. W jego wyniku, nikomu nic się nie stało. – Żaden z uczestników nie wymagał hospitalizacji – dodali strażacy z KM PSP w Grudziądzu.

W trakcie akcji służb, ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

 

Zderzenie na drodze krajowej. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments