Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek na drodze krajowej. Na miejsce zadysponowano dwa śmigłowce LPR! [AKTUALIZACJA]

Dodano: 01.11.2023 | 17:24

Na zdjęciu: Na miejsce wypadku zadysponowane zostały dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Cztery samochody zderzyły się w środowe (1 listopada) popołudnie na krajowej 15 w powiecie golubsko-dobrzyńskim. – Droga jest zablokowana – informuje dyżurny strażaków.

Informację o wypadku przekazuje dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jak podaje, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło tuż przed godziną 16:30.

Na 281 kilometrze krajowej 15 w miejscowości Wrocki zderzyły się cztery samochody osobowe. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Wiadomo za to, że na miejsce zadysponowane zostały dwa zespoły śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, pracują także policjanci i cztery zastępy strażaków.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]
1.11.2023 r., g. 17:40 Jak udało nam się dowiedzieć od rzecznika golubsko-dobrzyńskich strażaków, pojazdami łącznie podróżowało jedenaście osób – dziewięć dorosłych i dwie dziewczyny w wieku 13 i 14 lat. To właśnie nastolatki są najbardziej poszkodowane w zdarzeniu i do szpitala będą zabierane śmigłowcem. Pozostałe osoby są badane przez ratowników.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments