[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25. Droga z Koronowa do Bydgoszczy jest zablokowana!

Dodano: 07.12.2021 | 07:36

Na zdjęciu: Wypadek na drodze krajowej nr 25 miał miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek. Po zderzeniu dwóch ciężarówek w Gościeradzu droga jest zablokowana.

Fot. Robert Koniec / zdjęcie ilustracyjne

Jedna osoba zginęła w konsekwencji wypadku dwóch samochodów ciężarowych, do którego doszło minionej nocy w miejscowości Gościeradz na drodze krajowej nr 25.

Z komunikatu dyżurnego kujawsko-pomorskiej straży pożarnej wynika, że do tragicznego w skutkach zdarzenia na trasie Koronowo – Bydgoszcz doszło przed godziną czwartą rano. Jedna z uczestniczących w nim osób nie przeżyła zderzenia.

Droga po wypadku została zablokowana. Wyznaczono objazdy przez miejscowości Stary Dwór, Bytkowice oraz Tryszczyn. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 10:00.

Na miejscu pracuje już policja, która bada okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora, a także ratownicy medyczni oraz trzy zastępy straży pożarnej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dawid
dawid
8 miesięcy temu

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890