Wypadek na Gdańskiej. Auto osobowe zderzyło się z tramwajem
Dodano: 25.11.2017 | 08:21Na zdjęciu: W wypadku poszkodowana została jedna osoba.
Fot. MR/Archiwum
Groźny wypadek w Bydgoszczy. Na ul. Gdańskiej doszło do zderzenia auta osobowego z tramwajem linii nr 2.
W zderzeniu lekko ranna została jedna osoba. To kobieta, która prowadziła osobowego forda. Została ona przewieziona do szpitala na szczegółowe badania.
Na miejscu pracowały dwa zastępy strażaków oraz policjanci. Auto zostało już usunięte na pobocze, ruch powinien przebiegać płynnie.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026















