Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek na przejeździe kolejowym. Były utrudnienia w kursowaniu pociągów [ZDJĘCIA]

Dodano: 28.09.2022 | 21:46

Na zdjęciu: Do wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Wielkie Rychnowo doszło w środowe popołudnie.

Fot. Ratownictwo Medyczne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia auta osobowego z pociągiem do którego doszło w środowe (28 września) popołudnie.

Do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem relacji Toruń – Olsztyn doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Wielkie Rychnowo (gm. Kowalewo Pomorskie, powiat golubsko-dobrzyński). Jak informują ratownicy medyczni z powiatu golubsko-dobrzyńskiego, zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali oni tuż przed godziną osiemnastą.

Z informacji przekazanych przez ratowników wynika, że do szpitala w Toruniu przewiezione zostały dwie osoby podróżujące autem osobowym. Ratownicy sprecyzowali, że te osoby nie doznały poważniejszych obrażeń. Dyżurny KW PSP precyzował, że trwało ustalanie, czy były osoby poszkodowane w pociągu, ale nie potwierdzono, by jakiekolwiek inne osoby ucierpiały w tym zdarzeniu.

Poza ratownikami medycznymi, na miejscu pracowały także trzy zastępy straży pożarnej i policjanci, którzy wyjaśniać będą teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch kolejowy w miejscu zdarzenia był przez dłuższy czas wstrzymany.

 

0 0 votes
Article Rating
Wypadek na przejeździe kolejowym. Były utrudnienia w kursowaniu pociągów [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments