[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek na rondzie Fordońskim. Są ogromne utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]

Dodano: 23.05.2022 | 09:17

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na rondzie Fordońskim.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (23 maja) w pobliżu Fordońskiej i Gajowej w Bydgoszczy. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Tuż przed godziną dziewiątą otrzymaliśmy informację o wypadku, do którego doszło w pobliżu Fordońskiej i Gajowej. Na wysokości restauracji Telimena, samochód osobowy dachował i zderzył się z tramwajem. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały wszystkie służby ratunkowe.

Póki co, nie ma informacji o osobach poszkodowanych w wyniku tego zdarzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w miejscu zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia występują w kursowaniu tramwajów. Te jadące z Fordonu zawracają na pętli Wyścigowa, a od ronda Fordońskiego – na Zajezdni Tramwajowej.

[AKTUALIZACJA]
23.05.2022 r., g. 9:27  Jak informują strażacy, do wypadku doszło na wysokości ul. Gajowej. Kierująca autem osobowym zderzyła się z tramwajem linii 5, który jechał w kierunku pętli Łoskoń. – Auto po zderzeniu dachowało, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć kierującą z pojazdu – mówi st. kpt. Karol Smarz z Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Z ustaleń policjantów, o których się dowiadujemy wynika, że kierująca autem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu tramwajowi. W tramwaju podróżowało około pięćdziesięciu osób, nikomu nic się nie stało. Kierującą skodą przebadano na miejscu i nie było konieczności zabierania jej do szpitala. Ruch tramwajów w miejscu zdarzenia został przywrócony, nadal jednak mogą występować opóźnienia w kursowaniu składów.

Wypadek na rondzie Fordońskim. Są ogromne utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yayo
Yayo
6 miesięcy temu

Komunikacja zastępcza była? Czy jak zwykle?

Tomi
Tomi
6 miesięcy temu

Idiotka myślała, że wygra z Konstalem

HGW
HGW
6 miesięcy temu

Mam skodę, więc mam pierwszeństwo!!!