Wypadek na Wojska Polskiego. Motocyklista trafił do szpitala
Dodano: 22.06.2021 | 12:37Na zdjęciu: Na miejsce wezwano m.in. straż pożarną.
Fot. Szymon Fiałkowski
Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu, do którego doszło we wtorek rano na ul. Wojska Polskiego. W okolicach węzła Szarych Szeregów motocykl zderzył się z samochodem dostawczym.
Do wypadku doszło po godz. 7:00 na pasie w stronę centrum miasta. Jak wynika z pierwszym ustaleń służb, motocyklista uderzył w tył pojazdu dostawczego. W następstwie zdarzenia uskarżał się na ból nóg. Został przewieziony do szpitala. Na miejsce wezwano też straż pożarną, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu.
Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















