Wypadek niedaleko Bydgoszczy. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]
Dodano: 07.09.2020 | 23:19Na zdjęciu: Do wypadku doszło krótko przed godziną 20:00.
Fot. OSP Nowa Wieś Wielka
W poniedziałek wieczorem doszło do wypadku na drodze krajowej nr 25. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zdarzenia na odcinku między Brzozą a Chmielnikami doszło kilka minut przed godziną 20:00. Jak informują strażacy z OSP Nowa Wieś Wielka, doszło do wypadku z udziałem motocykla i samochodu osobowego. – W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala. Działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na kierowaniu ruchem – informują strażacy.
Na czas działań wprowadzony był ruch wahadłowy. Na miejscu pracowały zastępy OSP Nowa Wieś Wielka i OSP Brzoza, policja oraz pogotowie ratunkowe.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026





















