Wypadek pod Bydgoszczą. Jedna osoba została poszkodowana
Dodano: 28.11.2019 | 15:04Na zdjęciu: Do wypadku doszło na odcinku DK25 w Tryszczynie - przy skrzyżowaniu z Bożenkowem.
Fot. Nadesłane
Dwa auta osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Tryszczynie (odcinek drogi krajowej 25).
Informacja o zdarzeniu wpłynęła do bydgoskich strażaków tuż przed godziną czternastą. – Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy – słyszymy od dyżurnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.
W Tryszczynie, na wysokości skrzyżowania z Bożenkowem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: audi a8 i daewoo tico. Kierowca tego drugiego pojazdu został przewieziony do szpitala, gdzie przechodzić będzie dodatkowe badania.
Ruch w miejscu wypadku obecnie odbywa się płynnie, choć na czas działań służb, prowadzono go wahadłowo.
- Rekordowe wakacje na bydgoskim lotnisku. Mamy statystyki wylotów z Bydgoszczy w okresie letnim - 28 października 2025
- Płonęła hala produkcyjna. Strażacy natrafili w środku na zwłoki - 28 października 2025
- Pożar na bydgoskim Londynku. Trwa akcja strażaków - 27 października 2025








![Zderzenie na rondzie Jagiellonów. Auto osobowe dachowało [ZDJĘCIA] 29-08-2025_wypadek rondo Jagiellonów Bydgoszcz_Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko-1](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/08/29-08-2025_wypadek-rondo-Jagiellonow-Bydgoszcz_Pomoc-Drogowa-Krystian-Andruszczenko-1-150x150.jpg)

