[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie samochodu i motocykla na skrzyżowaniu. Kierowca jednośladu w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.05.2022 | 10:14

Na zdjęciu: Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej 62 z drogą wojewódzką 267.

Fot. KPP Radziejów

Do groźnego wypadku z udziałem auta osobowego i motocyklisty doszło na drodze wojewódzkiej 267 w miejscowości Samszyce w powiecie radziejowskim. – Sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy i za swoje zachowanie odpowie przed sądem – mówią policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe (16 maja) przedpołudnie na skrzyżowaniu drogi krajowej 62 z wojewódzką 267 w miejscowości Samszyce. Zderzyły się tam auto osobowe i motocyklista.

Na miejscu wypadku pracowali radziejowscy policjanci z drogówki, którzy poinformowali o swoich pierwszych, wstępnych ustaleniach. – Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący dacią 54-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem marki suzuki – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Zarówno kierujący autem osobowym, jak i prowadzący motocykl byli trzeźwi. 33-latka jadącego suzuki zabrano do szpitala, gdzie przechodzić będzie szczegółowe badania. – Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, kierowca osobówki stracił prawo jazdy – mówią radziejowscy policjanci i dodają, że materiały sprawy zostaną skierowane do sądu.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

 

Zderzenie samochodu i motocykla na skrzyżowaniu. Kierowca jednośladu w szpitalu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments