[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Toruń: Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy

Dodano: 13.12.2021 | 11:37

Na zdjęciu: Do potrącenia pieszej doszło na skrzyżowaniu ul. Alei 700-lecia z Gałczyńskiego w Toruniu.

Fot. Archiwum

Toruńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek (10 grudnia), a w wyniku którego ranna została piesza. – Kierowcy zatrzymano prawo jazdy – informują funkcjonariusze.

Jak wynika z ustaleń toruńskich policjantów, do zdarzenia doszło 10 grudnia, około godz. 10:30 na skrzyżowaniu Alei 700-Lecia z ul. Gałczyńskiego. Funkcjonariusze poinformowali o wstępnych ustaleniach.

Kierujący pojazdem marki peugeot partner, jadąc ul. Aleja 700-lecia od strony ul. Odrodzenia w kierunku Sportowej nie udzielił pierwszeństwa pieszej, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Ranną pieszą z licznymi obrażeniami ciała przewieziono do jednego z toruńskich szpitali. – Z uwagi na spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 75-letniemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy – dodaje Dąbrowska i zaznacza, że zarówno kobieta, jak i kierowca peugeota byli w momencie zdarzenia trzeźwi.

Okoliczności tego wypadku wyjaśniają w prowadzonym postępowaniu policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu.

Toruń: Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments