Wypadek w Bydgoszczy. Kierowcę wycinano z samochodu [ZDJĘCIA]
Dodano: 10.03.2022 | 13:23Na zdjęciu: Do wypadku na Nowotoruńskiej doszło ok. godziny 12:00.
Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko
W czwartkowe południe na ulicy Nowotoruńskiej, nieopodal skrzyżowania z Plątnowską doszło do groźnego zdarzenia drogowego.
Jak przekazuje dyżurny komendy miejskiej państwowej straży pożarnej, do zdarzenia doszło około godziny 12:10. Kierujący oplem meriva zjechał z drogi i uderzył w drzewo oraz pobliski znak drogowy. Autem podróżowały trzy osoby – poszkodowane zostały dwie z nich, w tym kierowca. By wydostać go z rozbitego pojazdu, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Mężczyzna był jednak przytomny.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wypadek pod Nakłem. Sprawcą 63-letni kierowca autobusu szkolnego [ZDJĘCIA]
Obecnie ruch na ulicy Nowotoruńskiej odbywa się bez większych utrudnień.
- Szkoła w Niemczu z kolejnym opóźnieniem. Będzie gotowa na koniec roku? - 21 lipca 2026
- Zmiany na Nakielskiej. Remont przystanku tramwajowego, powstaną dwa autobusowe - 21 lipca 2026
- Piąty transfer Zawiszy. Kolejny w drodze - 21 lipca 2026











![Wielkie ćwiczenia policji pod Bydgoszczą. Atak na bazę LPR [ZDJĘCIA, WIDEO] orkan 26 ćwiczenia](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/06/orkan-26-zoledowo-cwiczenia-3-150x150.jpg)





