Wypadek w Bydgoszczy. Peugeot dachował po zderzeniu z BMW
Dodano: 02.08.2025 | 17:20Na zdjęciu: Do wypadku u zbiegu Fordońskiej i Wyszogrodzkiej doszło w sobotnie popołudnie.
Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne
Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch samochodów osobowych, do jakiego w sobotnie, 2 sierpnia popołudnie doszło na skrzyżowaniu Fordońskiej i Wyszogrodzkiej w Bydgoszczy.
Informację o zdarzeniu przekazał po godzinie siedemnastej portal Bydgoszcz 998. Z informacji serwisu wynika, że u zbiegu Fordońskiej i Wyszogrodzkiej doszło do zderzenia dwóch aut: BMW i peugeota, a po uderzeniu peugeot wypadł z jezdni i dachował.
Jak dodał serwis Bydgoszcz 998, w wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba – to kierowca peugeota, którego po przebadaniu na miejscu, ratownicy medyczni zabrali karetką do szpitala na szczegółowe badania.
Na miejscu zdarzenia działały dwa zastępy strażaków, ratownicy medyczni oraz policjanci z pionu ruchu drogowego, którzy wyjaśniać będą szczegółowe okoliczności sobotniego zdarzenia.
- Tragiczny pożar w piwnicy budynku mieszkalnego. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA] - 13 listopada 2025
- Obchody Święta Niepodległości w Bydgoszczy. „Potrzebujemy wrócić do emocji, które nas umacniały” - 11 listopada 2025
- Volkswagen skradziony w Niemczech odzyskany w regionie. Za kierownicą siedział zakazowiec - 11 listopada 2025














![Czterech kierowców zderzyło się na Armii Krajowej [ZDJĘCIA] ARMII KRAJOWEJ WYPADEK 6 10 2025 3](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2025/10/ARMII-KRAJOWEJ-WYPADEK-6-10-2025-3-150x150.jpg)

