[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek na ul. Inwalidów w Bydgoszczy. Trwa akcja ratunkowa!

Dodano: 08.04.2022 | 10:00

Na zdjęciu: Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej.

Fot. pixabay

W piątek doszło do wypadku na ul. Inwalidów w Bydgoszczy. Trwa akcja służb ratunkowych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami drogowymi.

Na razie nie ma wielu informacji z miejsca zdarzenia. Wiadomo jedynie, że po godz. 9:00 doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Na miejsce oprócz policji i pogotowia ratunkowego wysłano także trzy zastępy straż pożarnej.

Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu jest zakleszczona w pojeździe. Trwa jej uwalnianie. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia. Kierowcy powinni omijać ul. Inwalidów. Droga jest obecnie nieprzejezdna.

Aktualizacja: W zdarzeniu zostały ranne 4 osoby. Poznaliśmy pierwsze ustalenia policjantów dotyczące przyczyn wypadku – czytaj więcej.

Piątek obfituje w niebezpieczne zdarzenia na drogach. Z samego rana doszło do wypadku na DK10 w Cierpicach, zaś po godz. 9 na DK25 w pobliżu Złotnik Kujawskich przewróciła się naczepa samochodu przewożącego ekrany LED.

Wypadek na ul. Inwalidów w Bydgoszczy. Trwa akcja ratunkowa!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dawid
dawid
2 miesięcy temu

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890