Wypadek na Fordońskiej. Auto osobowe zatrzymało się na torowisku tramwajowym
Dodano: 24.10.2018 | 09:55Na zdjęciu: Auto osobowe wpadło na torowisko tramwajowe na wysokości przystanku Fordońska / Fabryczna.
Fot. ITS
Przez prawie godzinę wstrzymany był ruch tramwajów na czterech liniach przez ul. Fordońską.
Tuż po godzinie 8:00 na wysokości przystanku Fordońska/Fabryczna doszło do wypadku. Auto osobowe, z nieustalonych dotąd przyczyn wpadło na torowisko tramwajowe.
W związku z tym zdarzeniem wstrzymano kursowanie tramwajów linii 3, 5, 7 i 10, które zamiast do Fordonu (odpowiednio 3, 5, 7 do pętli Łoskoń i 10 do pętli Niepodległości) zatrzymywały się na pętli przy ul. Bałtyckiej, a te które jechały w stronę miasta zatrzymywały się na Wyścigowej. W miejscu zdarzenia tworzyły się także duże korki.
Dopiero przed godziną 9:00 drogowcy poinformowali o przywróceniu ruchu tramwajów na właściwe trasy.
- Nowe wieści o przebudowie stadionu Polonii. W ratuszu podali daty - 27 czerwca 2026
- Asta aktywna na rynku transferowym. Są dwa kolejne kontrakty - 26 czerwca 2026
- Pierwszy transfer Zawiszy. Ofensywny gracz podpisał kontrakt - 25 czerwca 2026




















