Wypadek w regionie. Auto spadło z lawety
Dodano: 15.04.2018 | 20:07Na zdjęciu:
Fot. Maciej Rejment/zdj. ilustracyjne
Utrudnienia na odcinku DK15/DK25. W miejscowości Ciechrz doszło do zderzenia dwóch aut – samochodu osobowego z lawetą i samochodu dostawczego.
Kolizja miała miejsce około godziny 18:00. Samochód osobowy zderzył się z dostawczym – uderzenie było na tyle silne, że z przyczepy podczepionej do auta osobowego zsunął się wieziony nią pojazd marki citroen.
Policja bada szczegóły zdarzenia. W miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy – utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkanaście minut.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026
















