Wznowiono poszukiwania mężczyzny, który wczoraj wpadł do wody w Strzyżawie
Dodano: 14.05.2020 | 13:38Na zdjęciu: Na miejsce poszukiwań zadysponowano m.in. nurków.
Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne
Wznowiono akcję poszukiwawczą na Wiśle. Wczoraj wieczorem do wody wpadł mężczyzna.
– Wznowiliśmy poszukiwania, działania trwają od godziny 8:30 – usłyszeliśmy od dyżurnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. W akcji uczestniczą także policjanci oraz nurkowie.
Wczoraj w godzinach popołudniowych do strażaków wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który na wysokości mostu w Strzyżawie miał stracić równowagę i wpaść do wody.
Akcja poszukiwawcza trwała kilka godzin, jednak służbom nie udało się odnaleźć zaginionego.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026


















