Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
50% wilgotność
Wiatr: 9km/h SW
H 12 • L 11
8C
Pt
10C
Sob
15C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI#WzywamyPosiłki. IKEA pomaga w walce z koronawirusem
ikea bydgoszcz
20.04.2020 | 21:55

#WzywamyPosiłki. IKEA pomaga w walce z koronawirusem

Na zdjęciu: IKEA pomaga Wojewódzkiemu Szpitalowi Obserwacyjno-Zakaźnemu w Bydgoszczy i Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Fot. nadesłane

#WzywamyPosiłki to ogólnopolska oddolna inicjatywa obywatelska wspierająca personel medyczny w czasie walki z pandemią koronawirusa. Powstała, by pomóc pracownikom medycznym, którzy w obliczu rozwoju pandemii często nie opuszczają szpitali i laboratoriów diagnostycznych przez kilkanaście godzin.

Bydgoski sklep IKEA codziennie, również w weekendy, wspiera Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w Bydgoszczy i Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego. – #PomagamyRazem, ponieważ łącząc siły, wszyscy możemy więcej – mówi Agnieszka Mikuś z bydgoskiego sklepu IKEA.

Każdego dnia pracownicy IKEA Food przygotowują blisko 108 porcji ciepłych posiłków, a pakiety dla służby zdrowia są urozmaicone produktami szwedzkimi takimi, jak ciastka czy kawa.

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
grzegorz
grzegorz
1 rok temu

witam
wspaniałomyślna IKEA a posługuje sie brudnymi pieniedzmi pochodzącymi z niewolniczej pracy , pomimo zamkniętych lokali w swoich centrach handlowych nadal nalicza czynsz swoim najemca i nie ma mowy o jakiejkolwiek obniżce , w takich wypadkach straszy sądami , komornikami , wezwania do zapłaty 3 dni. tak pomaga przedsiębiorcom utrzymać miejsca pracy

Powiązane treści