XI Festiwal Sportowo-Turystyczny coraz bliżej!
Dodano: 08.08.2016 | 13:43Na zdjęciu: Festiwal Sportowo-Turystyczny
Fot. rowerowabrzoza.pl/mat.organizatora
W trzecią sobotę września w Brzozie i Przyłękach odbędzie się XI Festiwal Sportowo-Turystyczny. Impreza co roku przyciąga ponad tysiąc uczestników.
Festiwal rozpocznie się Rodzinnym Rajdem Rowerowym, którego uczestnicy wystartują w Brzozie, a meta usytuowana będzie w Przyłękach. Tam odbędzie się piknik sportowo-turystyczny, w którego skład wejdą: Bieg Trzeźwości na dystansie 10 km, nordic-walking na dystansie 5 km, biegi dla dzieci oraz konkursy i animacje. W ubiegłym roku w festiwalu wzięło udział 1 500 osób.
Bieg Trzeźwości w 2014 r. otrzymał wyróżnienie „Złoty Bieg 2014” , a w 2015 r. zdobył 1 miejsce w biegach dla miejscowości do 5 tys. przyznane przez portal internetowy Maratony Polskie oraz biegaczy z całej Polski.
Szczegóły imprezy, regulamin oraz link do zapisów można znaleźć na stronie rowerowabrzoza.pl
- Trwa śledztwo ws. pożaru na Kossaka. Pierwszy punkt wznowił działalność - 21 sierpnia 2026
- Oto najbardziej zatłoczone drogi wojewódzkie w regionie. Znamy wyniki pomiarów! - 20 sierpnia 2026
- Politechnika Bydgoska ma nową profesor! - 19 sierpnia 2026
















