Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 5 • L 3
1C
Sr
1C
Czw
0C
Pt
4C
Sob
3C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZ IKEA dobrze jest mieć sąsiada… [ZDJĘCIA]
Spotkania Sąsiedzkie
27.08.2016 | 15:01

Z IKEA dobrze jest mieć sąsiada… [ZDJĘCIA]

Trwa nowa akcja sieci IKEA - Spotkania Sąsiedzkie. Pierwsze z nich odbywa się właśnie na skwerze przy ul. Magnuszewskiej.

Na zdjęciu: Skwer przy ul. Magnuszewskiej - miejsce Spotkania Sąsiedzkiego.

Fot. Stanisław Gazda

IKEA zapowiadała, że będzie przekonywać swoich klientów, iż dobrze mieć sąsiada. A jeszcze lepiej się z nim zapoznać. By do tego zachęcić, IKEA rozpoczęła cykl Spotkań Sąsiedzkich organizowanych w parkach osiedlowych polskich miast. Celem inicjatywy jest integracja lokalnej społeczności oraz odbudowa tradycji dobrych relacji sąsiedzkich. To okazja do poznania mieszkańców swojej dzielnicy i wymiany doświadczeń. Spotkania Sąsiedzkie IKEA są szansą, by to, co niedalekie, stało się bliskie. W Bydgoszczy, pierwsze z tego cyklu spotkanie trwa właśnie na placu przy ulicy Magnuszewskiej.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 9.00 i potrwa do godziny 16.00. Około południa, kiedy zajrzeliśmy na Magnuszewską, frekwencja nie była imponująca, ale sprzedawcy oferujący swoje produkty zauważyli, że robiący zakupy na pobliskim ryneczku coraz liczniej zaczęli interesować się tym co dzieje się w sąsiedztwie, czyli tu na skwerze przy Magnuszewskiej. No, może gdyby imprezie towarzyszyła oprawa muzyczna, z pewnością więcej osób zwracałoby na nią uwagę…

Posłuchajcie naszej relacji dźwiękowej z nowej akcji sieci IKEA:


Powiązane treści