Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Z internetu na deski teatru. „Ucho Prezesa” w kwietniu w Bydgoszczy

Dodano: 11.03.2019 | 15:31

Na zdjęciu:

Fot.

Jeden z najbardziej znanych polskich seriali komediowo-politycznych, czyli „Ucho Prezesa” jako teatralny spektakl? Pomysł ten zrealizowany członkowie warszawskiego Teatru 6. Piętro i już wkrótce zaprezentują go w mieście nad Brdą. 

Spektakl w Bydgoszczy zaplanowano na 2 kwietnia br. i zostanie zagrany dwa razy: o godz. 17:15 i 20:30. Oba widowiska odbędą się w Operze Nova. Na scenie zaprezentują się: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Joanna Żółkowska, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek, Paweł Koślik, Krzysztof Dracz, Tomasz Sapryk, Jerzy Bończak.

Bilety na spektakl (w cenie 95 zł, 130 zł oraz 160 zł) można kupić w Biurze Aria-Art przy ul. Piotr Skargi 13 oraz za pośrednictwem strony internetowej www.adria-art.pl. Rezerwacja telefoniczna dostępna jest pod numerem telefonu: 605 555 676.

O spektaklu:

Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja. Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.

Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący – mogący – przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w „królestwie” Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments