[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Z OSTATNIEJ CHWILI: Potrącenie mężczyzny na ulicy Garbary! [AKTUALIZACJA]

Dodano: 29.04.2019 | 17:12

Do zdarzenia doszło około godziny 16:30.

Na zdjęciu: Do potrącenia doszło na ulicy Garbary, gdzie właśnie udały się służby ratunkowe.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Starszy mężczyzna został potrącony w poniedziałkowe popołudnie na ulicy Garbary – poinformował nas jeden z Czytelników. Policja już pracuje na miejscu zdarzenia.

Do potrącenia doszło krótko po godzinie 16:30 na odcinku ul. Garbary pomiędzy ul. Królowej Jadwigi a ul. Jackowskiego. Z informacji od pana Karola, naszego Czytelnika, wynika, że poszkodowanym jest mężczyzna, najprawdopodobniej budowlaniec. Jego stan jest obecnie nieznany.

Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe.

[AKTUALIZACJA]
g. 18:40 Policjanci podali szczegóły zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie. – Nietrzeźwy mężczyzna wszedł na jezdnię i przewrócił się między pojazdami – mówi st. asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze, a także ratownicy medyczni, którzy zabrali poszkodowanego mężczyznę do szpitala na szczegółowe badania. Ruch w miejscu prowadzony jest już płynnie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments