Z OSTATNIEJ CHWILI! Szef kujawsko-pomorskiej policji odchodzi ze stanowiska. Znamy jego następcę
Dodano: 02.02.2024 | 11:44Na zdjęciu: Nadinsp. Piotr Leciejewski był szefem kujawsko-pomorskiej policji przez ostatnie trzy lata.
Fot. Archiwum
Nadinsp. Piotr Leciejewski nie jest już szefem kujawsko-pomorskich policjantów. Komenda Główna Policji poinformowała jednocześnie o wyznaczeniu jego następcy.
Nadinsp. Leciejewski na czele kujawsko-pomorskiego garnizonu policji stał od niemal trzech lat. Nim objął posadę komendanta wojewódzkiego, to wcześniej pracował w komendach w Poznaniu (komisariat Poznań-Śródmieście), Śremie i Lesznie (woj. wielkopolskie), a także we Wrocławiu, gdzie nadzorował prace funkcjonariuszy pionu kryminalnego tamtejszej komendy. W marcu 2020 r., na stanowisku szefa KWP w Bydgoszczy zastąpił insp. Pawła Spychałę.
Komenda Główna Policji poinformowała w komunikacie, że z dniem 2 lutego 2024 r. (piątek), nadinsp. Leciejewski kończy swoją pracę w kujawsko-pomorskiej komendzie. Jednocześnie przekazano, iż jego następcą został od soboty, 3 lutego nowym szefem KWP zostanie insp. Jakub Gorczyński – dotychczas pełniący obowiązki pierwszego zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu.
Jak udało nam się ustalić, na stanowiskach pozostają dotychczasowi zastępcy nadinsp. Leciejewskiego.
- Finał młodzieżowego czempionatu w Bydgoszczy. Jest lista startowa sobotniego turnieju - 21 lipca 2026
- Siatkarze BKS-u zaczęli treningi. Dużo zmian i nowi trenerzy w drużynie - 20 lipca 2026
- Pościg za ciężarówką na S10. Staranowane radiowozy, kierowca złapany w sąsiednim województwie [ZDJĘCIA, WIDEO] - 20 lipca 2026










![Kolejne narkotyki zabezpieczone w Bydgoszczy przez CBŚP. Kilkunastu zatrzymanych [WIDEO] cbśp – mat. prasowe](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2019/02/cbśp-mat.-prasowe.jpg)



