Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Z Paszportem Turystycznym 2018 w zakaMarki regionu!

Dodano: 26.06.2018 | 20:26

Z Paszportem Turystycznym wakacyjne podróże mogą przynieść dotakowe korzyści.

Na zdjęciu: Fragment plakatu.

Fot. mat. prasowe

Już po raz siódmy wystartował „Paszport Turystyczny”! Podróżując z papierową książeczką lub mobilną aplikacją przez całe lato będziemy poznawać najciekawsze zakaMARKI regionu i brać udział w wydarzeniach organizowanych na terenie całego województwa. Warto zwiedzić je wszystkie, bo na najaktywniejszych czekają nagrody w paszportowym konkursie!

Sezon urlopowy rozpoczął się na dobre. W regionie nie brakuje miejsc idealnych na letnie wędrówki, więc czemu przy okazji wakacyjnych wypraw nie włączyć się do paszportowej zabawy? W tym roku możemy zrobić to na dwa sposoby: pobierając paszportową aplikację na swój telefon lub wędrując z tradycyjną, drukowaną książeczką. Do tej niezwykłej przygody zapraszają wspólnie Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie.

By dołączyć do naszej akcji wystarczy odebrać w jednym z punktów Informacji Turystycznej „Paszport” wraz z kartą konkursową. Warto pytać o książeczki również w popularnych atrakcjach turystycznych. W tym roku odwiedzając wszystkie punkty pieczątkowe można zebrać na karcie konkursowej aż 51 stempli! W ten sposób można odkrywać nawet najmniejsze zakaMARKI Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc. A jest ich aż 118! Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na atrakcyjne nagrody, na karcie muszą się znaleźć pieczątki potwierdzające pobyt w minimum trzech z dziewięciu proponowanych Konstelacji – tras podróży.

Miejsca pieczątkowe, kalendarz imprez paszportowych oraz regulamin konkursu na www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.

„Paszport Turystyczny” to również nazwa aplikacji na urządzenia mobilne, którą można pobrać za darmo w Google Play. Po jej zainstalowaniu i założeniu konta możemy już ruszać w teren! Za każdym razem, gdy odwiedzimy miejsce znajdujące się na paszportowej liście, otrzymamy wirtualną pieczątkę i punkty. Celem zabawy jest zwiedzenie jak największej liczby zakaMARKÓW naszego regionu – a przy okazji zdobycie jak największej liczby punktów. Na najaktywniejszych uczestników akcji czekać będą atrakcyjne nagrody!

Organizatorami akcji jest Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.