Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zabójstwo w Fordonie. Mężczyzna został dźgnięty nożem

Dodano: 24.06.2022 | 16:52

Na zdjęciu: Do tragedii doszło wczoraj wieczorem przy ul. Bydgoskich Olimpijczyków.

Fot. Błażej Bembnista

Jeszcze dzisiaj (24 czerwca) odbędzie się sekcja zwłok 40-letniego mężczyzny, który został wczoraj wieczorem zaatakowany nożem w Fordonie. Na jutro z kolei zaplanowano przesłuchanie podejrzanego o ten czyn oraz posiedzenie aresztowe.

– Sprawa prowadzona jest w kierunku art. 148 p. 1 kk tj. zabójstwa – słyszymy od bydgoskich śledczych, którzy prowadzą śledztwo mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj przy ul. Bydgoskich Olimpijczyków w Fordonie.

Wiadomo, że wczoraj wieczorem doszło do kłótni między dwoma mężczyznami. W pewnym momencie 41-latek zaatakował nożem 40-latka. – Poszkodowanego mężczyznę zabrano do szpitala, mimo udzielonej pomocy zmarł – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Podejrzewanego o ten czyn mężczyznę, kryminalni z Fordonu i Komendy Miejskiej Policji zatrzymali niespełna dwie godziny później po zdarzeniu. Wiadomo, że z 41-latkiem przez cały dzień prowadzone były czynności sądowe. Jak się dowiadujemy, podejrzany jutro ma zostać przesłuchany w prokuraturze, a po tych czynnościach ma odbyć się posiedzenie aresztowe.

0 0 votes
Article Rating
Zabójstwo w Fordonie. Mężczyzna został dźgnięty nożem
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu

Byłem świadkiem, jak dzisiaj stawiano te znicze. Czterech facetów. Przyszli z tymi zniczami (trzema, dwóch nie ma na zdjeciu) i z otwartymi butelkami piwa. Stawiając te znicze popijali to piwo. Tak forma uczczenia zmarłego. Fajnych miał kolegów ten zabity.

Waldek
Waldek
1 rok temu

Niestety takich petów jest więcej. Zostały jeszcze dwa w obrębie tego osiedla.

Aspirant Kaczyński
Aspirant Kaczyński
1 rok temu

Z wyników śledztwa wynika że sprawcami byli ukraincy.

Śledczy
Śledczy
1 rok temu

Z moich ustaleń wynika, że wszyscy jesteście debilami.

Pancia
Pancia
1 rok temu

I to, że pili piwo oznacza, że są gorsi? Po co te zbedne komentarze? Każdy w inny sposób uczci pamięć i ma do tego pelne prawo. Jeden zapali znicz, drugi wyleje setkę, trzeci położy kwiaty itd. Fajnych miał kolegów? Miał i to od serca, a to że przyjdą z piwem to nie Pana interes raczej i nie temat do dyskusji.

Marian
Marian
1 rok temu

a co na stypach w Polsce nie ma alkoholu?