Bydgoszcz
-1C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSE
H 0 • L -1
2C
Sr
3C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZaginął mieszkaniec Fordonu! Ostatni raz był widziany w rejonie centrum handlowego na Bartodziejach [AKTUALIZACJA]
zaginiecie_tomasz_i_KPFordon
31.12.2019 | 10:21

Zaginął mieszkaniec Fordonu! Ostatni raz był widziany w rejonie centrum handlowego na Bartodziejach [AKTUALIZACJA]

67-latek ma problemy z pamięcią - informują funkcjonariusze policji.

Na zdjęciu: Policja z Fordonu poszukuje Tomasz Iwona, mieszkańca ul. Witeckiego, który zaginął w poniedziałek po południu.

Fot. BCZK Bydgoszcz

Policjanci z komisariatu w Fordonie proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 67-letniego Tomasza Iwona.

Jak wynika z komunikatu o zaginięcie, mężczyzna mieszkający przy ulicy Witeckiego, w poniedziałek, 30 grudnia około godziny 14:00 wyszedł ze szpitala Jurasza, gdzie odwiedzał jednego ze swoich krewnych. Do chwili obecnej nie wrócił jednak do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktował się z rodziną, choć – jak informują policjanci, posiada przy sobie telefon komórkowy. Z dotychczas uzyskanych informacji wynika, że zaginiony mógł być tego samego dnia, ale już około godziny 19:00, widziany w rejonie Parku Handlowego Balaton przy ulicy Skłodowskiej-Curie.

Policja prosi o pomoc, gdyż 67-latek ma problemy z pamięcią, chociaż funkcjonuje na co dzień samodzielnie. W chwili zaginięcia mężczyzna miał na sobie ciemną kurtkę, ciemne jeansowe spodnie, kaszkiet, a na stopach sandały. Ma 165 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała – waży około 70 kg. Ma krótkie, siwe włosy.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia Tomasza Iwona, proszone są o kontakt z komisariatem w Fordonie pod numerem telefonu 52 525-58-59 lub pod numerem alarmowym 112.

[AKTUALIZACJA]

Około godziny 12:30 Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało, że mężczyzna został odnaleziony.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści