[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczny finał poszukiwań młodego mężczyzny. Z jeziora wyłowiono jego ciało

Dodano: 18.08.2022 | 09:08

Na zdjęciu: Niestety, poszukiwania miały tragiczny finał.

Fot. Szymon Fiałkowski

Tragiczny finał poszukiwań młodego mężczyzny w województwie kujawsko-pomorskim. W środę po południu z wody wyłowiono jego ciało.

22-letni Dawid zaginął w niedzielę późnym wieczorem, po tym jak wyszedł od znajomych w Mszanie, nie wrócił do domu i nie skontaktował się z najbliższymi. Policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, a w środę jego wizerunek został opublikowany w mediach.

W chwili zaginięcia 22-latek był ubrany w jasnobrązowe spodnie, koszulkę z krótkimi rękawami i czarną bluzę zapinaną na suwak. Służby ratunkowe sprawdzały okolice jeziora Mełno w pobliskiej miejscowości Niewierz. Ten trop okazał się prawdziwy i w środę wieczorem funkcjonariusze poinformowali o zakończeniu akcji poszukiwawczej.

– Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Strażacy wyłowili dziś ciało młodego mężczyzny z jeziora Melno w miejscowości Niewierz – wyjaśnia asp.szt. Agnieszka Wiesiołek z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Okoliczności tragedii wyjaśniać będzie prokuratura.

Tragiczny finał poszukiwań młodego mężczyzny. Z jeziora wyłowiono jego ciało
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments