Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zakrwawiony mężczyzna leżał na ulicy. Nie udało się go uratować

Dodano: 08.01.2023 | 13:26

Na zdjęciu: Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę, a zakrwawiony mężczyzna leżał na jednej z ulic w centrum Brodnicy.

Fot. Pixabay

Trzy osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia sprawy śmierci 31-latka, którego zakrwawionego znaleziono minionej nocy (7/8 stycznia) w centrum Brodnicy. Mężczyzny nie udało się uratować.

Informację o tragedii jako pierwsze podało radio RMF i portal RMF24.PL. Ten fakt potwierdziliśmy w brodnickiej komendzie, jednak funkcjonariusze o samym zdarzeniu na razie informują bardzo oszczędnie.

Wiadomo, że zgłoszenie do brodnickiej komendy wpłynęło trzydzieści minut po północy. Z jego treści wynikało, że na jednej z ulic w centrum Brodnicy leżał zakrwawiony mężczyzna. – Zdarzenie zostało potwierdzone, na początku resuscytację krążeniowo-oddechową prowadzili świadkowie, potem przejęli je funkcjonariusze – słyszymy w komendzie. Na miejsce wezwano także zespół ratownictwa medycznego. 31-latka przewieziono do szpitala, jednak nie udało się uratować jego życia.

RMF24.PL przekazało jednocześnie, że na ciele ofiary były rany kłute, najprawdopodobniej zadane nożem. – Do sprawy zatrzymanych zostało trzech mężczyzn – przekazuje sierż. sztab. Paweł Dominiak z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy. Wiadomo jednak, że na razie nikomu nie postawiono w tej sprawie zarzutów. – W sprawie prowadzone są przesłuchania świadków, zabezpieczamy także nagrania z kamer monitoringu – dodaje Dominiak.

Okoliczności śmierci 31-latka będą wyjaśniane w śledztwie pod nadzorem prokuratury. Ciało zmarłego zostanie zabezpieczone do przeprowadzenia badań sekcyjnych.

0 0 votes
Article Rating
Zakrwawiony mężczyzna leżał na ulicy. Nie udało się go uratować
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments