[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zalana jezdnia na budowie S5. Są poważne utrudnienia w ruchu

Dodano: 13.06.2022 | 13:09

Na zdjęciu: W wyniku intensywnych opadów deszczu, uszkodzeniu uległa łącznica zjazdowa z S5.

Fot. GDDKiA Bydgoszcz / mat. prasowy

Spore utrudnienia w rejonie budowanej trasy S5. Drogowcy poinformowali w poniedziałkowe (13 czerwca) popołudnie o osunięciu lewej skarpy w pobliżu węzła Gruczno.

Jak przekazały służby, w wyniku intensywnych opadów deszczu podmyta została lewa jezdnia na trasie Bydgoszcz – Świecie. GDDKiA doprecyzowała w komunikacie, że uszkodzeniu uległa łącznica zjazdowa budowanej trasy S5.

Już wiadomo, że uszkodzenie jest na tyle poważne, że będzie konieczne odbudowanie drogi. – Wykonawca niezwłocznie podjął działania zabezpieczające i naprawcze – informuje bydgoski oddział GDDKiA. Drogowcy precyzują, że z uwagi na zagrożenie, które związane z zapadnięciem się podmytej jezdni, ruch na tym odcinku będzie prowadzony wahadłowo. – Przedmiotowa organizacja ruchu będzie trwała do odwołania, tj. do zakończenia niezbędnych prac naprawczych – słyszymy.

Przedstawiciele wykonawcy i drogowcy apelują do kierowców o to, aby zachowali szczególną ostrożność i dostosowali się do wprowadzonego oznakowania i zaleceń osób, które będą kierowały ruchem.

Zalana jezdnia na budowie S5. Są poważne utrudnienia w ruchu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments