Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Zaplanuj ślub marzeń – startują Targi Ślubne w CH Focus w Bydgoszczy

Dodano: 13.11.2018 | 09:36

Na zdjęciu: Grafika promująca wydarzenie

Fot. mat. pras.

W dniach 16-17 listopada Centrum Handlowe Focus w Bydgoszczy odda swoje przestrzenie na prezentację najmodniejszych trendów w branży ślubnej. Gościem specjalnym Targów Ślubnych będzie Izabela Janachowska – polska ekspertka ślubna, prezenterka telewizyjna i tancerka. Głównymi atrakcjami wydarzenia będą widowiskowe pokazy mody ślubnej, metamorfozy klientek, degustacja tortów weselnych oraz konkurs dla narzeczonych.

Moda na wesela jak z bajki nie ustaje. To jedno z najważniejszych i najpiękniejszych w życiu wydarzeń, jednocześnie wymagające doskonałej organizacji. W tym właśnie mają pomóc przyszłym nowożeńcom organizowane przez CH Focus w Bydgoszczy Targi Ślubne.

Targi są wyjątkową okazją do prezentacji najnowszych trendów w branży ślubnej, która rozwija się w naszym kraju niezwykle dynamicznie. Takie wydarzenie może stanowić znakomitą inspirację dla tych, którzy planują tę piękną uroczystość w swoim życiu. Zapraszamy nie tylko narzeczonych, choć to dla nich zaplanowaliśmy szczególne atrakcjezapowiada Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Organizatorzy zadbali o prezentację pełnej oferty tematycznej związanej ze ślubami. Goście centrum handlowego będą mogli obejrzeć pokaz sukien ślubnych oraz ślubnej mody męskiej, pokaz mody koktajlowej dla pań i panów, a także spróbować tortów weselnych, zobaczyć najmodniejsze dekoracje kwiatowe, biżuterię i bieliznę na ten wyjątkowy dzień, czy poznać trendy w ślubnym makijażu.

Nie zabraknie także rozmów ze stylistką oraz z Izabelą Janachowską, gwiazdą polskiej telewizji, prowadzącą m.in. program „W czym do ślubu?”. Doradzą one, jak rozpocząć poszukiwania idealnej sukni ślubnej i czym kierować się podczas jej zakupu. Najbardziej zaskakującym elementem wydarzenia będą przeprowadzone na żywo metamorfozy klientek. Ponadto przyszli nowożeńcy mogą wziąć udział w specjalnym konkursie dla narzeczonych na Facebooku. Główną nagrodą jest spotkanie przy kawie z samą Izabelą Janachowską.

Targi Ślubne odbędą się w CH Focus w Bydgoszczy 16-17 listopada br., w godz. 12.00 – 18.00. Rejestracja do udziału w konkursie na Fb: https://pl-pl.facebook.com/focusbydgoszcz/

Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/