Zatrucie czadem w Bydgoszczy. Cztery osoby w szpitalu
Dodano: 28.06.2026 | 12:35Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w niedzielę, 28 czerwca.
Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum
Cztery osoby trafiły do szpitala po zatruciu tlenkiem węgla w Bydgoszczy.
Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 11:28. Dyżurny bydgoskich strażaków precyzuje, że doszło do niego w budynku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich – stwierdzono obecność tlenku węgla o natężeniu 300 ppm (części na milion) – taka dawka może powodować ból głowy, mdłości i wymioty.
Do szpitala zostały zabrane cztery osoby przebywające w mieszkaniu.
- Tragiczny początek lata nad wodami regionu. Nie żyją cztery osoby - 28 czerwca 2026
- Zatrucie czadem w Bydgoszczy. Cztery osoby w szpitalu - 28 czerwca 2026
- To jeszcze nie koniec utrudnień na ulicy Sułkowskiego! Czas na nocne zamknięcia [MAPA] - 28 czerwca 2026















![To jeszcze nie koniec utrudnień na ulicy Sułkowskiego! Czas na nocne zamknięcia [MAPA] SUŁKOWSKIEGO](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/04/sulkowskiego-150x150.jpg)


